Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۴
کد مطلب : ۶۹۵

بیانیه حریم خصوصی

plusresetminus
بیانیه حریم خصوصی
قابل توجه کاربران محترم پورتال ها و وب سایت‌های سازمان نقشه برداری کشور
بدینوسیله سازمان نقشه برداری کشور، بیانیه حریم خصوصی خود را به اطلاع میرساند:
    
سازمان نقشه برداری کشور موظف است، اطلاعات شخصی هر فرد را که بخشی از حریم خصوصی وی محسوب می‌شود؛ محافظت کند. بدین منظور سازمان خود را ملزم به حفاظت داده‌های کاربر می‌داند. سازمان، اطلاعات شخصی و هویتی‌ای که کاربران بر روی سرورهای رایانه فراهم کرده‌اند، به شکل کنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تاییدنشده محافظت می‌کند. 
 با تکمیل فرم‌های الکترونیکی، شما نسبت به موارد ذیل پیرامون داده‌ها، اعلام رضایت می‌کنید:
    1- جمع‌آوری اطلاعات هویتی شما
سازمان نقشه برداری کشور اطلاعات هویتی و شخصی اشخاص حقیقی ـ مانند آدرس ایمیل، نام و شماره تلفن، کد ملی، آدرس پستی و کد پستی و برای اشخاص حقوقی نام شرکت یا سازمان، شناسه ملی و شماره اقتصادی را گردآوری می‌کند. 
    2- استفاده از اطلاعات شخصی شما
سازمان نقشه برداری کشور اطلاعات شخصی شما را جمع‌آوری و استفاده می‌کند تا بتواند خدماتی که شما درخواست کرده‌اید را ارائه دهد. ممکن است سازمان از طریق نظرسنجی‌ها به منظور تحقیق و بررسی نظر شما پیرامون خدمات فعلی و هم‌چنین خدمات بالقوه‌ای که ممکن است ارائه شود، با شما تماس بگیرد.
    3- استفاده از کوکی‌ها
وب سایت‌های سازمان از کوکی‌ها به منظور کمک کردن به شما در راستای شخصی‌سازی تجربه آنلاین‌تان استفاده می‌کند. یک کوکی یک فایل متنی است که توسط سرور وب‌سایت بر روی هارد دیسک شما قرار داده می‌شود. کوکی‌ها نمی‌توانند به منظور اجرای برنامه‌ها یا ارائه ویروس‌ها به رایانه شما مورد استفاده قرار گیرند. کوکی‌ها مشخصا متعلق به شما هستند و تنها توسط یک وب سرور در دامنه‌ای که کوکی را به شما نسبت داده، قابل خواندن است. یکی از مقاصد اصلی کوکی‌ها فراهم‌کردن تسهیلاتی به منظور صرفه‌جویی در زمان شماست. هدف یک کوکی این است که به وب سرور می‌گوید که شما به صفحه خاصی بازگشته‌اید.شما توانایی پذیرش یا رد کوکی‌ها را دارید. بسیاری از مرورگرها به طور خودکار کوکی‌ها را قبول می‌کنند اما اگر خواستید، می‌توانید معمولا تنظیمات مرورگر خود را برای نپذیرفتن کوکی‌ها تنظیم کنید. اگر خواستید کوکی‌ها را رد کنید، ممکن است ‌نتوانید به‌طور کامل از ویژگی‌های تعاملی خدمات سازمان استفاده کنید. اطلاعات جمع‌آوری شده از بازدیدکنندگان، صرفاٌ برای بهبود کیفیت خدمات و محتوای سایت های سازمان مورد استفاده قرار می گیرند و هیچ بخشی از اطلاعات شخصی‌ شما را بدون اطلاع و اجازه‌ی قبلی، با فرد یا مؤسسه‌ی دیگری در میان نخواهیم گذاشت؛ مگر اینکه از طرف مراجع قضایی حکمی برای این کار دریافت کنیم.

حریم خصوصی/بیانیه سازمان.pdf
https://fa.ncc.gov.ir/vdcd2k096yt0n.a2y.html
ncc.gov.ir/vdcd2k096yt0n.a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی


فایل های مرتبط